تزریق ژل

امروزه زیبایی ظاهری دارای اهمیت بسیار بالایی است و نوع و معیار زیبایی نیز نسبت به گذشته تغییر کرده است. از همین رو بیشتر افراد به این سبک مدرن روی آورده و ایده آل زیبایی خود را براساس این معیار می سنجند.


معیار زیبایی امروزه لاغری های بیش از حد و استخوانی نمی باشد. دیگر افراد لب های کوچک را از ویژگی های زیبایی نمی بینند و به این علت اکثر افراد سعی در تغییر اجزای ظاهر اعضای و بدن خود دارند.خوشبختانه این تغییرات با پیشرفت علم پزشکی در زیبایی امکان پذیر شده است و با تکیه بر علم تخصصی می توان از زیبایی سازی این روش بهره مند شد .بهترین روش درعلم زیبایی برای ایجاد تغییرات طبق مد و معیار زیبایی استفاده از تزریق ژل می باشد.


تزریق ژل چیست؟

تزریق ژل دارای کاربرد ها و یا درمان های متفاوت می باشد. یکی از مهم ترین و پر اهمیت ترین کاربرد آن جوان سازی پوست می باشد که به علت خواص معجزه گونه خود بسیار مهم و حیات بخش شناخته شده است و افراد مسن و یا هر فردی که دارای شلی پوست می باشد و حس بدی نسبت به پوست خود دارند می توانند با استفاده از طریق تزریق ژل مشکل خود را بر طرف نماید.


این روش درمانی بدون جراحی و عمل سنگین می باشد که تنها از طریق تزریق ژل اسید هیالورونیک بر نواحی درمان اثر خود را بر جای می گذارد.لازم به ذکر است که اسید هیالورونیک اسیدی سازگار با بدن بوده و وظیفه جمع آوری آب را دارد و از طریق تزریق آن طراوت ، شادابی و زنده سازی به پوست هدیه داده خواهد شد.از طریق این روش تمامی خطوط اضافی بر روی پوست را می توان به درستی از بین برد.


تزریق ژل در چه مواردی کاربرد دارد؟

تزریق ژل یک روش منحصر به فرد در جهت جوان سازی پوست می باشد. شاید پوست شما نیز دچار پیری زودرس شده باشد و شما شاهد خطوط و چین و چروک در برخی از قسمت های پوست خود شده باشید که تنها تزریق ژل می تواند مشکل را در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما از بین ببرد.


تزریق ژل برای برجسته سازی و خوش فرم سازی لب ها ، برجسته کردن گونه ها ، زاویه دار کردن چانه ، پر کردن انواع چین و چروک و چاله در پوست ، زیبا سازی دست ها ، رفع خطوط زیر چشم و دور چشم رفع خطوط لبخند ،رفع خطوط پیشانی و ابرو ها ، زیبایی سازی و بر جسته سازی سینه ، برجسته سازی و زیبایی در واژن و برجسته کردن باسن کاربرد دارد .همچنین رفع کلیه لک ها از قبیل آکنه و حتی زخم را نیز می تواند از میان ببرد.

تزریق ژل


تفاوت های تزریق چربی با تزریق ژل چیست؟

• مهم ترین تفاوت این دو روش زیبایی در ماده ی تزریق شده ی آن ها می باشد.در تزریق ژل از یک ماده ی خارجی استفاده می شود امادر روش تزریق چربی ، ماده ی تزریق چربی بدن خود فرد می باشد.

• زمان انجام تزریق ژل بسیار کوتاه تر از تزریق چربی می باشد.

• ماندگاری تزریق ژل به نسبت تزریق چربی کمتر بوده می بایست هر چند یکبار آن را تمدید نمود.

• ژل استفاده شده در روش تزریق چربی به دلیل خارجی بودن ماده ممکن است جابجایی مختصری در زیر پوست پس از گذشت زمان داشته باشد اما در تزریق چربی این گونه نخواهد بود.


تزریق ژل چگونه انجام می گیرد؟

برای تزریق ژل ابتدا حضور در جلسه مشاوره الزامی می باشد تا ناحیه مورد نظر برای اصلاح و نوع اصلاح به متخصص نشان داده شود و سپس بر طبق شرایط بدنی و شخصی هر فردی مقدار تزریق ژل مشخص گردد. در این جلسه کلیه توضیحات لازم بین متخصص و مراجعه کننده تبادل خواهد شد و از این رو به بهترین نتیجه خواهند رسید.


در روز اجرا ابتدا محل مورد نظر از طریق بی حسی موضعی بی حس می گردد سپس مقدار معین شده ژل در محل مشخص شده تزریق خواهد شد.


نکته ایی که وجود دارد این است که مقدار تزریق ژل در درمان ها متفاوت می باشد ، اگر هدف برجسته سازی و زیبایی باشد بر طبق سلیقه فرد و چهره فرد مقدار ژل مصرفی مشخص شده و بر محل مورد نظر تزیق می شود و برای درمان رفع خطوط اضافی و یا رفع لک های پوستی نیز از طریق مقدار وضعیت و عمق خطوط ، مقدار لازم ژل تعیین می گردد.باید توجه داشت برای زیبا سازی و برجسته سازی نیاز به مقدار تزریق بیشتری نسبت به درمان سازی و جوان سازی می باشد.


عوارض تزریق ژل چیست؟

تزریق ژل نیاز به دوره نقاهت طولانی و مراقبت های سخت ندارد.


از عوارض این روش می توان به ورم ،کبودی ، قرمزی قسمت تزریق از سه روز الی یک هفته اشاره کرد که سپس به حالت طبیعی خود باز می گردد و افراد از همان روز اول می توانند به روال عادی زندگی خود بپردازند .فقط از قرار گرفتن در جاهای خیلی گرم مانند سولار و آفتاب رفتن می بایست پرهیز کنند اما بعد ها در این خصوص نیز ممانعتی ندارند.


به طور کلی مراجعین باید بر طبق دستور متخصص خود عمل نموده و تمامی موارد را با دقت انجام دهند . نتیجه تزریق ژل نیز در همان ساعت اول هویدا می باشد و نیازی به صرف وقت در جهت دیدن نتیجه نمی باشد.

هزینه تزریق ژل چگونه محاسبه می شود؟

همانطور که می دانید تزریق ژل به واسطه ماده خارجی استفاده شده دارای قیمت های متفاوتی است.پس نوع ژل و کشور سازنده و کیفیت آن در قیمت ژل نقش بسزایی دارد وهمچنین کلینیک هایی که ارائه دهنده چنین خدماتی هستند با توجه به معتبر بودن آن و تخصص پزشکان وعلاوه بر آن موقعیت جغرافیایی کلینیک می تواند در قیمت این روش درمانی تاثیر گذار باشد.


فرم ویزیت آنلاینثبت پرسش

ارتباط با ما

دفتر مرکزی : تهران میدان ولیعصر ضلع جنوبی سينمای قدس ساختمان مینو طبقه چهارم واحد 402 با پارکینگ

کلینیک : تهران - سعادت آباد - میدان فرهنگ - بلوار 24 متری - نبش سوم شرقی - پلاک 35