پاكسازی پوست

هیچ چیز مانند پوستی صاف و شفاف و عاری از هرگونه جای لک و جوش نمی تواند به افراد اعتماد به نفس و حس زیبایی را هدیه دهد.هر فردی هرروزه به دنبال راه حل مناسب برای این کار می گردد. برای چنین اتفاقی راه حل های مختلفی موجود می باشد که برخی اصلا مناسب نبوده و برخی از راه حل های طبیعی و سنتی نیز بسیار وقت گیر می باشد و دیر نتیجه می دهند.


خوشبختانه پیشرفت علم همواره به داد بشریت می رسد و امروزه با به وجود آمدن روش پاکسازی پوست مشکل بسیاری از عزیزان بدین واسه حل گردیده است. در ادامه مطلب بیشتر به شفاف سازی این موضوع می پردازیم.


پاکسازی پوست چیست؟

با پاکسازی پوست می توان پوست را عاری از هر ضایعات اضافی کرد و از این طریق به تخلیه کامل جوش های سر سیاه ،  لک ها و تورم ها و جوش های سفید پرداخت . این روش جزء روش های حرفه ای سلامت و مراقبت پوستی شناخته می شود.پاکسازی پوست از طریق زدودن گرد وغبار روی پوست و تمیز کردن منافذ پوست شروع و سپس به شفاف سازی پوست می پردازد.پاکسازی پوست در مراکز زیبایی و یا سالن های مخصوص زیبایی مورد استفاده برای مراجعین می باشد و توسط متخصصین آن بخش انجام می گردد.


پاکسازی پوست چگونه است؟

این روش قبل از اجرا نیاز به جلسه مشاوره دارد تا در طی آن جلسه نوع پوست شخص مورد بررسی قرار گیرد ، زیرا جنس پوست در روند پاکسازی حرف اول را می زند و هر پوستی با جنس خاص خود باید با شرایط ویژه ای مورد درمان قرار گیرد.


پوست ها به چهار دسته چرب ، خشک ، نرمال و ترکیبی دسته بندی می شوند که هر کدام سبک متفاوتی را دارا بوده و بدیهی است که درمان متفاوتی را نیز نیاز داشته باشند. عموما پوست های خشک و چرب نیاز به مراقبت های ویژه ای دارند که این مسئله در پاکسازی پوست نیز قید کرده و توجه بیشتری را به خودشان  نشان داده اند.


بنابراین با توجه به طیف پوست ها پاکسازی کاملا متفاوت می باشد و برای هر طیف پوست  پاکسازی مخصوص به آن اجرا می گردد.  بنابراین انتخاب کلینیکی معتبر و با تجربه و استاندارد برای اجرای این روش الزامی باشد.در صورت انجام پاکسازی پوست در کلینیک های غیر استاندارد و زیر نظر افراد مبتدی خسارات غیر قابل جبرانی به پوست وارد می گردد زیرا این روش کاملا تخصصی بوده و برای هر نوع  پوستی نوع درمانی مجزا را می طلبد که نیاز به کارشناسی ویژه ای دارد و از طریق کلینیک های معتبر و حرفه ای امکان پذیر می باشد.


پاکسازی پوست

پاکسازی پوست برای آبرسانی و ضد چروک شن پوست ،  شفاف سازی ، بدون لک و جوش بودن پوست استفاده می گردد و قادر است چربی های بیش از حد پوست های چرب را کنترل کند و آن ها را از شر آکنه و ضایعات ناشی از چربی رها سازد . همچنین پوست های خشک را معتدل خواهد ساخت و باعث طراوت بخشیدن به آن ها می گردد.


پاکسازی پوست برای اجرای خود مراحلی را دنبال می کند که به آن ها می پردازیم.


• مرحله اول:پاکسازی پوست

• مرحله دوم:ماساژ پوست جهت تحریک آن

• مرحله سوم: پاکیزگی پوست می باشد که بر اساس نوع پوست و شرایط آن پاکیزگی مناسب با آن اجرا می گردد.

• محله چهرم: به پاک کردن چشم و لب اختصاص دارد که به دلیل حساس بودن این دو ناحیه پاک کردن آن ها نیز مجزا می باشد

• مرحله پنجم: لوسیون مناسب و سازگار با پوست هر فرد می باشد. و اما مرحله آخر لایه برداری کردن مناسب با جنس و شرایط پوست هر شخص است.


پس از انجام این دوره هر پوستی نیاز به تمدید و اجرای مجدد دوره را دارد که بر اساس نوع و جنس پوست مدت تمدید کاملا متفاوت می باشد اما به طور معمول هر یک ماه به مدت هشت دوره لازم می باشد.


فرم ویزیت آنلاینثبت پرسش

ارتباط با ما

دفتر مرکزی : تهران میدان ولیعصر ضلع جنوبی سينمای قدس ساختمان مینو طبقه چهارم واحد 402 با پارکینگ

کلینیک : تهران - سعادت آباد - میدان فرهنگ - بلوار 24 متری - نبش سوم شرقی - پلاک 35