آر اف فرکشنال

همه ما برای زیبایی و جوان به نظر رسیدن نیاز به مراقبت های ویژه از پوست خود داریم . همانطور که این روز ها زیبایی پوست اهمیت بسیاری پیدا کرده است ، مراقبت از پوست نیز بسیار مهم و کاربردی به حساب می آید .برای زیبا کردن و جوان شدن پوست راه های بسیار زیادی وجود دارد که ما در این مقاله برای راهنمایی بیشتر به شما عزیزان یکی از روش های زیبایی و جوانسازی را توضیح داده و به اطلاع شما می رسانیم. پس در ادامه مطلب نیز با ما همراه باشید.


آر اف فرکشنال

یکی از روش های زیبایی و جوانسازی معتبر و مطرح در دنیا روش آر اف فرکشنال می باشد که متقاضان زیادی را در تمام دنیا به علت اثرات عالی و معجزه آسا ، به خود جذب کرده است.


این روش وظیفه جوانسازی پوست را بر عهده دارد که از این رو قدرت پاکسازی کلیه لک و آکنه را نیز در بر دارد .به همین خاطر مورد رضایت کلیه درجه های سنی قرار گرفته و روشی کاربردی خصوصا برای خانم ها می باشد.


انجام روش آر اف فرکشنال چگونه است؟

این دستگاه دارای سوزن های بسیار ریز و متعددی می باشد . سوزن ها با لایه ی ظریفی از طلا پوشانده شده اند و به این صورت با تماس به داخل پوست هیچگونه آسیب و حساسیت را ایجاد نمی نمایند . قطر سوزن های مصرفی 200 میکرون بوده و نفوذ قطر 5 میلی متر را به داخل پوست دارند و کاملا قابل کنترل می باشند و از این طریق آسیبی به بافت داخلی پوست ایجاد نمی نمایند.


بر روی این دستگاه 49 سوزن وجود دارد که تنها نوک آن ها آزاد بوده و انرژی آر اف دستگاه را از خود خارج می کنند.


اجرای آر اف فرکشنال چطور است؟

انجام این روش در مراکز تخصصی زیبایی زیر نظر متخصص این زمینه قابل اجرا می باشد.افراد با انتخاب مرکز زیبایی مورد نظر خود می توانند اقدام به انجام این روش نمایند که پس از جلسه مشاوره و معاینه متخصص به اجرای این روش بر روی پوست پرداخته می شود.


ابتدا متخصص سطح پوست مراجعه کننده را با استفاده از بی حسی موضعی می پوشاند تا فرد هیچگونه دردی را در اثر برخورد سوزن ها بر سطح پوست در طول مراحل درمان احساس ننماید.سپس سوزن های دستگاه بر سطح پوست قرار می گیرند و با برخورد سوزن به پوست انرژی آر اف از نوک سوزن به داخل پوست انتقال داده می شود و کلاژن سازی از این طریق صورت می گیرد . بعد از گذشت سه هفته از اجرای این روش افراد به طور کامل می توانند سفتی ، شادابی و جوانی پوست خود را احساس نمایند.


با انجام این روش ممکن است کمی تورم و قرمزی را به علت ورود سوزن ها بر پوست مشاهده کنید که جای هیچگونه نگرانی نیست و بعد از گذشت یک الی دو روز تورم و التهاب موجود در پوست کاملا از بین خواهد رفت.روش آر اف فرکشنال بنابر شرایط پوست و تشخیص متخصص مدت زمان متفاوتی را برای انجام آن روی هر فرد دارد.همچنین تکرار جلسات این روش نیز بستگی به شرایط پوست مراجع کننده دارد و بر حسب میزان درمان ، تعداد جلسات تداوم پیدا خواهد کرد.


آر اف فرکشنال برای چه درمان هایی به کار می رود؟

اجرای این روش برای سفت شدن پوست به کار برده می شود و افراد با انتخاب این روش ، سفتی ، جوانی و لیفت صورت را تجربه خواهند کرد.


این روش باعث رفع هرگونه اسکار و لک و آکنه و جای جوش می شود .خاصیت جوانسازی پوست را از طریق کلاژن سازی و تحریک پوست دارا می باشد ،همچنین برای رفع منافذ باز پوست و شفاف شدن پوست به کار برده می شود.این روش به درمان پوست مرغی منجر خواهد شد و برای رفع تعریق بیش از حد زیر بغل ، دست و یا با قابل استفاده است .به وسیله این روش می توان ترک های پوستی ناشی از لاغر شدن و یا چاق شدن و زایمان را از بین برد.


این روش قابل اجرا بر کلیه ی سطوح پوست می باشد .از همه مهم تر اینکه کلیه درمان های خود را بدون ایجاد سوختگی و تغییر رنگدانه های پوست انجام میدهد و قابل درمان بر کلیه گروه سنی خواهد بود زیرا علاوه بر خاصیت های جوانسازی ، سفتی و طراوت رفع هرگونه لک ناشی از اسکار و یا جوش و آکنه را نیز در بر دارد و بهترین روش برای مراقبت و جلوگیری از پیری می باشد.


فرم ویزیت آنلاینثبت پرسش

ارتباط با ما

دفتر مرکزی : تهران میدان ولیعصر ضلع جنوبی سينمای قدس ساختمان مینو طبقه چهارم واحد 402 با پارکینگ

کلینیک : تهران - سعادت آباد - میدان فرهنگ - بلوار 24 متری - نبش سوم شرقی - پلاک 35