هایفوتراپی واژینال چیست؟

هایفوتراپی

هایفو HIFU انرژی صدا یا ارتعاشات با فرکانس فراصوت متمرکز را به عمق 2 تا 5 میلی متر به صورت بخش به بخش اعمال می کند و بافت های عمیق تر را در سیستم آپونوروتیکی عضلانی سطح (SMAS) ، غشاء میانی پوست و لایه های زیر پوستی را هدف قرار می دهد و بافت ها را تقویت می کند تا از طریق فرسایش بافت حرارتی تجدید شوند. ترکیب بافت جدید ممکن است طی چند ماه رخ دهد، تا خاصیت ارتجاعی و ساختار پوست را به طور طبیعی از درون تقویت کند.


هایفوتراپی واژینال، گردن، دست، ران، پشت، شکم، پهلوها و تمام صورت، از جمله مواردی هستند که قابل درمانند؛ البته هایفوتراپی تا دو هفته پس از بوتاکس و تا شش ماه پس از تزریق ژل قابل انجام نمی باشد. هایفوتراپی یک روش غیرتهاجمی و غیر جراحی در لایه عمیق پوست می باشد که به تحریک سلول ها کمک می کند و باعث جوانسازی و تولید کلاژن و در نتیجه سفت شدن پوست بطور طبیعی می شود. از مزایای هایفوتراپی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• ضخیم کردن پوست صورت

• بالا کشیدن و محکم کردن پوست گردن

• سفت شدن پوست نواحی

• کوچک شدن غبغب

• بالا بردن ابرو

• سفت شدن نواحی دور چشم

• کاهش چین و چروک


هایفوتراپی واژینال چیست؟

سفت کردن و کشیدگی پوست واژن یکی از قدرتمندترین روش های غیرجراحی ترمیم پوست این منطقه در کلینیک های زیبایی می باشد. درست مانند پوست سایر نواحی بدن بافت واژن توسط شبکه ای از کلاژن ها ساخته شده و عواملی مانند بالا رفتن سن، زایمان های طبیعی، استعمال بسیار دخانیات، افزایش وزن یا صدمه های ناشی از جراحی این تارهای کلاژن می توانند کشیده یا ضعیف شوند. این کشیدگی و ضعف کلاژن ها کاهش خاصیت ارتجاعی پوست را به همراه خواهد داشت؛ امروزه زنان می توانند برای حل این مشکل درمان های سفت کردن پوست واژن هایفو را انتخاب کنند. هایفوتراپی واژینال یک روش امن با بیش از 50 سال سابقه پزشکی میباشد که هیچگونه خطری برای سلامتی افراد ندارد. این روش غیر جراحی علاوه بر کشیدگی پوست و جوانسازی می تواند باعث افزایش اعتماد به نفس درخانم هایی با مشکل پوستی یا سنین بالا شود.


هایفوتراپی واژینال چگونه است؟

با استفاده از تکنولوژی انرژی حرارتی دارای الگو، سیستم هایفو سفت کننده با تحریک و رهاسازی تولیدات طبیعی کلاژن بدن لایه های زیرین بافت واژن را هدف گرفته و محکم می کند. انجام هایفوتراپی واژینال بدون نیاز به بیهوشی یا هرگونه سوزن های جراحی انجام می شود و توسط یک شی استوانه ای بر نواحی مورد نظر اعمال می شود که سبب گرم شدن آرام بافت های داخلی و خارجی با استفاده از پرتوی رادیونی می شود. بافت های هدف قرار گرفته با استفاده از این حرارت منقبض شده و به تدریج سفت شدن پوست رخ می دهد. سیستم سفت کننده هایفو واژینال Vaginal Tightening HIFU System به طور بالینی ثابت کرده که به طور چشمگیری نتیجه بخش است و نتایجی همچون کاهش اثرات جراحی، کاهش خشکی و بهبود بی اختیاری ادرار را به همراه دارد. قبل از شروع هایفوتراپی معمولا از ژل های مخصوص در نواحی استفاده می شود تا احساس درد موضعی کاهش پیدا کند.


شرایط انجام هایفوتراپی واژینال

درمان هایفوتراپی واژینال برای زنان بالای 30 سال مناسب بوده و در زمان بارداری و شیردهی توصیه نمی شود؛ همچنین افرادی که زایمان طبیعی کرده اند باید حداقل سه ماه صبر کنند. همچنین انواع هایفوتراپی برای افراد بالای 60 سال ممکن است نتیجه بخش نباشد و فرد برای به دست آوردن پوستی صاف و کشیده باید عمل لیفتینگ انجام دهد. نتایج هایفوتراپی به طور متوسط بین دو تا چهار سال ماندگاری داشته و به جز حدود 20 درصد افراد که نتیجه فوری گرفته اند، سایرین پس از سه ماه نتیجه را مشاهده خواهند کرد. تعداد جلسات انجام هایفوتراپی واژینال برای هر بیمار متفاوت است و نظر پزشک در این مورد بسیار اهمیت دارد. معمولا 3 جلسه درمان در یک دوره 12 ماهه توصیه میشود؛ با این حال هر بیمار منحصر به فرد است و می تواند جلسات درمان کمتر یا بیشتری را به دلخواه خود انتخاب کند. انجام هر جلسه هایفوتراپی واژینال تقریبا 30 دقیقه زمان می برد و پس از آن تا 24 ساعت باید مراقبت ویژه انجام شود. یکی از مهمترین مزایای هایفوتراپی آسیب نرساندن به پوست و نبود جای زخم و اسکار می باشد، همچنین عدم نیاز به ریکاوری یا دوره نقاحت و مراقبت های پس از هایفوتراپی و عدم نیاز به بستری از سایر مزایای این روش هستند.


هزینه هایفوتراپی واژینال

قیمت هایفوتراپی واژینال برای افراد با سنین و پوست های مختلف متفاوت است؛ همچنین مورد مهم دیگری که بر هزینه انجام هایفوتراپی تاثیر بسیاری دارد نوع دستگاه مورد استفاده می باشد. برخی کلینیک های زیبایی برای صرفه جویی در هزینه های خود و جذب مشتری با قیمت های پایین تراقدام به استفاده از دستگاه های کپی و بی کیفیت می کنند که علاوه بر ناکارآمدی، برای سلامت متقاضیان خطرناک می باشد. با توجه به نیاز هر متقاضی تعداد جلسات انجام هایفوتراپی واژینال متفاوت می باشد که همین امر میتواند قیمت هایفوتراپی را تا حدود زیادی تغییر دهد.


برای دریافت هزینه دقیق انواع هایفوتراپی می توانید با مشاوران و کارشناسان کلینیک رنسانس تماس بگیرید و علاوه بر هزینه در خصوص مراقبت های قبل از هایفوتراپی نیز اطلاعات کاملی بدست آورید.

روش های جدید جوانسازی پوست
20 Dec 2021

روش های جدید جوانسازی پوست

درمان های جوانسازی صورت ظاهر نگرانی های خفیف تا متوسط پوست را بهبود می بخشند و به چهره در بازگرداندن ظاهر جوان کمک می کنند. روش های جوانسازی صورت به دو روش جراحی و غیر جراحی وجود دارند.

ادامه مطلب
تزریق بوتاکس برای درمان میگرن
29 May 2022

تزریق بوتاکس برای درمان میگرن

به دفعات نشان داده شده است که تزریق بوتاکس یک درمان موثر برای کاهش دردهای ناشی از میگرن می باشد. تاثیر درمانی بوتاکس فقط برای میگرن مزمن تایید شده است و هیچ مدرکی دال بر استفاده از آن برای کمک به درمان میگرن اپیزودیک یا سردردهای تنشی وجود ندارد. همچنین بوتاکس برای درمان میگرن مزمن در بزرگسالان توسط بسیاری از سازمان های پزشکی بزرگ دنیا تایید شده است.

ادامه مطلب
انواع روش های از بین بردن خط اخم
11 Jan 2021

انواع روش های از بین بردن خط اخم

درمان های مختلفی برای کاهش یا از بین بردن ظاهر خطوط اخم در دسترس هستند، درمان های پوستی می توانند کیفیت و سطح پوست در ناحیه اخم را به طور قابل توجهی بهبود بخشند و درمان های تزریقی با کاهش انقباض عضلات و جایگزینی از دست دادن حجم، به رفع علل اساسی کمک می کنند.

ادامه مطلب

ارتباط با ما

دفتر مرکزی : تهران میدان ولیعصر ضلع جنوبی سينمای قدس ساختمان مینو طبقه چهارم واحد 402 با پارکینگ

کلینیک : تهران - سعادت آباد - میدان فرهنگ - بلوار 24 متری - نبش سوم شرقی - پلاک 35