تزریق بوتاکس

به روش حذف چین و چروک صورت و بدن که بدون جراحی و کاملا طبیعی می باشد ، روش بوتاکس می گویند که قطعا همه به نوعی با آن آشنایی داشته و بار ها اسم آن را شنیده اید که در ادامه در جهت شناخت بهتر آن به بررسی این روش خواهیم پرداخت.


بوتاکس چیست؟

بوتاکس از یک نوع باکتری به نام کلستریدیوم بوتولینوم گرفته شده است و می توان گفت نمونه ی تغییر یافته این باکتری سمی می باشد.این ماده سبب ایجاد مسمومیت غذایی می شود اما با تغییراتی که بر روی آن انجام شده است دارویی با نام بوتاکس که فواید بسیاری دارد به وجود آممده است.این ماده نوعی پروتئین می باشد که کاملا خالص بوده و برای زیبای سازی و جوان سازی بر ناحیه مورد نظر و با مقدار محدود و تعیین شده تزریق خواهد شد و سرایتی به دیگر نقاط بدن ندارد.بوتاکس روشی معتبر و شناخته شده در تمام دنیا می باشد و می توان با صراحت گفت که مقام اول را در زیبایی سازی و جوان سازی به خود اختصاص داده است و مورد تایید سازمان fda می باشد بنابراین می توان این کار را روشی بدون ریسک تعبیر کرد که برای اجراء و ضمانت خود نیاز به یک کلینیک معتبر و با تجربه دارد تا صفر تا صد مراحل را با اصول و بر طبق استاندارد جهانی به پیش ببرند.


کاربرد بوتاکس چیست؟

بوتاکس از طریق فلج کردن ماهیچه ها به درمان و زیبایی کمک می کند.در واقع سم بوتولیسم پس از تزریق بر نواحی مورد نظر ، عضله چین و چروک را فلج و موجب رفع چین و چروک در نواحی مختلف می شود . این روش قادر است کلیه چین و چروک در نواحی مختلف بدن و صورت اعم از دور چشم ، پیشانی،خط لبخند خط ابرو و ... را بزداید و همچنین در زیبایی و بالا بردن ابرو ها،رفع افتادگی پلک و سفتی پوست صورت بالا بردن گونه ها و ... منحصر به فرد عمل کند . به طور کلی با تزریق مقدار کمی از بوتاکس بر خطوط،فعالیت ماهیچه های آن قسمت کم شده در نتیجه فورا خطوط را پر خواهد کرد. بوتاکس روشی سریع ، بدون ریسک و نتیجه بخش می باشد و از همه مهم تر غیر تهاجمی بودن آن است.بوتاکس مهم ترین روش زیبا سازی و جوان سازی صورت و پوست در دنیا شناخته شده است و تمامی هنر پیشه ها به خصوص هنر پیشگان آمریکایی از این روش را برای بهتر جلوه کردن خود استفاده می کنند.


برای پر کردن چین و چروک و به اصطلاح خطوط پوست و جوان سازی پوست دست و گردن و ... از بوتاکس استفاده می شود که در این رابطه می توان از دو نوع بوتاکس استفاده کرد ، بوتاکس موقت و بوتاکس دائمی . بوتاکس موقت بین 6 ماه ماندگاری و بوتاکس دائم تا 6 سال ماندگاری خواهد داشت . لازم به ذکر است که ترکیبات هر دو روش طبیعی و سازگار بوده و در بوتاکس موقت از کلاژن استفاده می شود . بوتاکس در حجیم کردن گونه ، چانه ، لب ، واژن و باسن حرف اول را می زند و نتیجه ای فوق العاده عالی و بی نقصی را بر جای میگذارد که از روش های مشابه خود نمره بسیار بالاتری را از آن خود کرده است و ظاهری زیبا و در نهایت طبیعی را به نواحی حجیم کننده می بخشد.

بوتاکس


بوتاکس روشی غیر تهاجمی و سازگار با بدن می باشد بنابراین هیچگونه حساسیت و آلرژی را به همراه خود ندارد و هیچ مشکلی از این طریق مراجعین را تهدید نمی کند. این کار یکسان و یکنواخت بوده و در بدن جذب نخواهد شد و با بافت پیوندی پوست در تعامل می باشد.


بوتاکس علاوه بر زیبایی بخشی ، حجیم کردن و جوان سازی ، کارکرد های دیگر غیر زیبایی را نیز به خود اختصاص داده است که می توانیم به قطع تعریق بدن اشاره کنیم. اگر شما نیز از عرق کردن شدید خود خسته شده اید و یا جزء افرادی هستید که تعرق شدید و مکرر در دست ها و پاهای خود دارید بهترین گزینه و یا تنها گزینه برای درمان شما استفاده از روش بوتاکس می باشد.علی رغم این موارد گفته شده ، بوتاکس در درمان و رفع اسپاسم ماهیچه و رفع پرش در پلک ها و از همه مهم تر درمان لوچی چشم ها موثر می باشد.


مزایای تزریق بوتاکس چیست؟

• درمان چین و چروک پوست

• جوان سازی و زیبا سازی پوست صورت و بدن

• از بین بردن تعرق های بیش از حد زیر بغل و دست و پا

• درمان برخی بیماری ها مانند میگرن


تزریق بوتاکس چه عوارضی می تواند داشته باشد؟

بوتاکس نیز همانند هر داروی غیر طبیعی که وارد بدن می شود می تواند عوارضی را با خود به همراه داشته باشد.عوارضی مانند آلرژی که ممکن است خطرناک باشد و به همین دلیل این کار نزد یک کلینیک معتبر و پزشکی متخصص می بایست صورت گیرد.همچنین چنانچه بوتاکس تزریق شده خالص نباشد و یا از برند های تقلبی استفاده شود می تواند سبب مشکلاتی برای افراد شود.


از دیگر معایب این روش درمانی می توان به این اشاره کرد مه به دلیل فلج شدن عضلات ممکن است به راحتی نتوانید بعضی از واکنش ها ماننده خنده ، اخم و... را انجام دهید که این اتفاق موقتی بوده و بعد از گذشت چند ماه به حالت عادی خود باز می گردد.


فرم ویزیت آنلاینثبت پرسش

ارتباط با ما

دفتر مرکزی : تهران میدان ولیعصر ضلع جنوبی سينمای قدس ساختمان مینو طبقه چهارم واحد 402 با پارکینگ

کلینیک : تهران - سعادت آباد - میدان فرهنگ - بلوار 24 متری - نبش سوم شرقی - پلاک 35