اسکن سه بعدی پوست

از آنجایی که متقاضیان روش های زیبایی به طور فزاینده ای شخصی سازی و نتایج را در اولویت قرار می دهند، استفاده از اسکن سه بعدی پوست می تواند به طور قابل توجهی کیفیت مشاوره و مراقبت از پوست را افزایش دهد. دستگاه های اسکن 3بعدی پوست ابزار ارزشمندی برای نشان دادن اثربخشی درمان ها و بهبود پوست افراد هستند؛ این دستگاه ها به متخصصان این امکان را می دهند تا برای هر شخص برنامه های درمانی اختصاصی تهیه کنند.


اسکن سه بعدی پوست

یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد با آن روبرو هستند، مشکلات پوستی و فرایند افزایش سن و تاثیر آن بر پوست می باشد که در چنین شرایطی سراغ درمان های زیبایی و جوانسازی پوست خواهند رفت. اما برای درمان بهتر مشکل پوستی و انتخاب روش مناسب، در اولین قدم نیاز است که عامل و محل دقیق علرضه مشخص شود؛ اسکن سه بعدی پوست یا آنالیز پوست صورت بهترین روش برای این کار است. ویژگی های دستگاه اسکن سه بعدی پوست:

•    آنالیز مشکلات پوستی فعال

•    تشخیص مشکلات پوستی با اولین نشانه های ظاهری

•    افزایش دقت درمان

•    ثبت تصاویر دقیق و باکیفیت

•    بررسی روند درمانی پوست

دستگاه اسکن سه بعدی یک دستگاه برای آنالیز می باشد که اطلاعات دقیقی در خصوص ابعاد، رنگ و ظاهر چیزی می دهد، از این دستگاه ها برای ساخت اعضای مصنوعی بدن، طراحی صنعتی، نمونه سازی و بسیاری کاربردهای دیگر استفاده می شود. دستگاه اسکن 3D پوست، نه تنها چهره را با جزئیات تقریباً میکروسکوپی ثبت می کند، بلکه می تواند آسیب های وارد شده به صورت را که هرگز با چشم غیرمسلح انسان دیده نمی شود، آشکار کند. به طور کلی از دستگاه های اسکن 3بعدی پوست برای آنالیز پوست صورت استفاده می شود، زیرا این دستگاه ها بدون هیچ گونه آسیبی، با استفاده از پیشرفته ترین فناوری ها اطلاعات دقیقی درباره درباره ساختار پوست می دهند؛ این اطلاعات می تواند برای پیشگیری از مشکلات پوستی و تشخیص و درمان آنها مفید واقع شود.

همچنین با استفاده از دستگاه های اسکن سه بعدی پوست تصویر برداری جزئی و دقیق از چهره یا ناحیه مورد نظر انجام می شود و پس از آن می توان نتیجه مورد نظر از عمل جراحی که قرار است انجام شود را روی آن طراحی کرد؛ مانند جراحی بینی که می توان تغییرات صورت را بعد از عمل جراحی مشاهده کرد.


اسکن سه بعدی پوست


اسکن سه بعدی پوست چگونه کار می کند؟

دستگاه اسکن سه بعدی پوست بر اساس اصول فتوگرامتری کار می کند که تصاویر نوری را برای ارائه اطلاعات درباره پوست ارائه می دهد؛ ابن تصاویر با استفاده از دوربین های ویژه تهیه می شود. پس از قرار دادن صورت شما در محل عکسبرداری، یک دوربین دیجیتال به سرعت چندین عکس از چهره و لایه های پوست به طور همزمان می گیرد؛ در شرایطی اسکنر سه بعدی پوست در اطراف صورت می چرخد تا نماهای چپ، راست و جلوی صورت را ثبت کند؛ که بستگی به مدل دستگاه دارد. دستگاه های اسکن سه بعدی پوست به طور خودکار نواحی مهم برای هر ویژگی پوست را شناسایی می کنند.


آنالیز پوست شال موارد زیر می شود:

•    لکه های پوستی شامل لکه های قهوه ای، آسیب های خورشیدی و ...

•    چین و چروک و ترک های پوستی

•    نوع بافت پوست و خشکی پوست

•    منافذ باز پوست و عروق پیدا

•    مناطق قرمز

•    پورفیرین

تصاویری که از اسکن سه بعدی پوست بدست می آید، آسیب های وارد شده به صورت را نشان می دهد که با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیستند. فناوری این اسکنرها نشانه های رنگی منحصر به فرد اجزای پوست قرمز و قهوه ای را برای تجسم شرایطی مانند انواع اسکار، رگ های عنکبوتی، روزاسه و آکنه جدا می کند؛ و همچنین یک نمایش بصری از هیدراتاسیون پوست فرد و سطوح رنگدانه پوست را ارائه می دهد. کیفیت بالای دوربین برای اسکن سه بعدی پوست نه تنها این امکان را می دهد که علائم سطحی مشکلات پوستی را نشان داده، بلکه مناطقی از باکتری ها در منافذ پوست را در سطح میکروسکوپی نشان می دهد که اجازه می دهد تا قبل از ایجاد لکه در سطح پوست، درمان های پیشگیرانه را دریافت کنید.


کاربردهای اسکن سه بعدی پوست

از آنجایی که پوست محافظی در مقابل عوامل بیرونی است، توجه به جزئیات آن نیز اهمیت بسیاری دارد و برای حفظ سلامتی آن باید مراقبت هایی را انجام داد. اسکن سه بعدی پوست برای کمک به شما در درک سن پوستتان عالی است و به متخصص پوست کمک می کند تا مطمئن شود که بهترین درمان پوستی را برای شرایط پوستی شما ارائه می دهد و همچنین از مشکلات آینده جلوگیری کرده و آن را به حداقل برسانید. تصویربرداری سه بعدی از پوست سریع، راحت و بدون درد است و وظیفه آن تشخیص نقاط ضعف یا قوت پوست می باشد. اسکن سه بعدی و آنالیز پوست باعث می شود تا رضایت متقاضیان جوانسازی پوست افزایش یابد، چرا که با ثبت تصاویر دقیق در هر مرحله از درمان و مقایسه آنها با جلسات قبلی و ارائه روند درمان، پیشرفت و بهبود وضعیت پوست به طور قطع به او ثابت خواهد شد.

دستگاه های اسکن سه بعدی پوست به متخصصان زیبایی این توانایی را می دهند که عمیق تر به نیازهای متمایز پوست بپردازند، و آنها را قادر می سازد تا درمان ها و روتین های مراقبت از پوست مخصوص هر فرد را توصیه کنند. با ارائه تصویری کامل و دقیق از وضعیت پوستی افراد، اسکن سه بعدی پوست قطعیت را در خصوص درمان مناسب ارائه می دهد و می توانید اثربخشی درمان خود را با مقایسه یک تصویر سه بعدی قبل و بعد، با پشتوانه معیارهای دقیق مشاهده کنید. اسکن سه بعدی پوست یک نقطه شروع ارزشمند است که درک روشنی از وضعیت پوست فرد و چالش های بالقوه ارائه می دهد، می توانید با رفع مشکلات جزئی، مانند کم آبی پوست و آبرسانی به آن، و همچنین پاکسازی تخصصی پوست شروع و سپس برای مقابله با مشکلات عمیق تر مانند چین و چروک ها با درمان های زیبایی ادامه دهید.

فرم ویزیت آنلاینثبت پرسش

ارتباط با ما

دفتر مرکزی : تهران میدان ولیعصر ضلع جنوبی سينمای قدس ساختمان مینو طبقه چهارم واحد 402 با پارکینگ

کلینیک : تهران - سعادت آباد - میدان فرهنگ - بلوار 24 متری - نبش سوم شرقی - پلاک 35