لیفت با نخ

اگر به دنبال روش هایی جهت زیبایی صورت خود هستید و در عین حال سلامتی خود را در اولویت این مسئله قرار می دهید پیشنهاد ما به شما استفاده از روش لیفت با نخ می باشد. لیفت با نخ روشی بدون آسیب وعارضه جهت زیبایی و جوانسازی می باشد.


لیفت با نخ چیست؟

لیفت با نخ ، روشی نوین و کاربردی در زیبایی و جوان سازی صورت و گردن می باشد.تاثیر این روش بسیار زیاد می باشد و انجام آن بدون نیاز به بی هوشی ، جراحی ، برش و درد می باشد که این امر سبب تمایز آن با سایر روش های زیبایی شده است.


انجام این روش به وسیله نخ مخصوصی صورت می گیرد. این نخ از جنس پلی دی اکسانون بوده و برخی از آن ها پلی لاکتیک اسید می باشند.نخ های مورد استفاده در روش لیفت با نخ بدون ایجاد آلرژی هستند و با خیال راحت می توان از آن ها برای لیفت پوست استفاده نمود .به دلیل مورد استفاده قرار گرفتن این نخ ها در عمل های قلب و یا چشم ، کیفیت و کارایی آن ها را می توان از سابقه آن ها در استفاده از این عمل های جراحی پی برد.


در این روش نخ ها را از طریق سوزن های بسیار ریز وارد پوست می کند و با این کار به بالا بردن پوست کمک می کند که علاوه بر بالا بردن سریع و زود هنگام پوست موجب تولید کلاژن سازی در ساختار پوست می شوند و جوان سازی را در پی دارد .همچنین چین و چروک ها با این روش از بین خواهند رفت.


این روش نیز در ابتدا نیاز به معاینه دقیق توسط متخصص مربوطه دارد و پس از بررسی شرایط و معین کردن تعداد دقیق نخ مورد نیاز برای درمان شخص ، مسیر عبور نخ ها و نقطه ورود نخ به پوست و همچنین نقطه خروج آن نیز مشخص می گردد و در ادامه نخ از طریق سوزن های بسیار ریز و باریک در مسیر مشخص شده عبور خواهند نمود . نخ های مخصوص این روش بسیار نازک و غیر قابل رویت می باشند و جراحتی را به همراه خود ندارند.


هر نقطه ای از محل هایی که نیاز به لیفتینگ می باشد به تعداد معینی نخ و مسیر عبور نخ وابسته است. برای مثل اجرای لیفت با نخ در گونه با گردن و یا صورت کاملا متفاوت می باشد و همچنین اجرا در هر فردی نسبت به فردی دیگر بنابر شرایط و ساختار هر فرد کاملا متفاوت می باشد.

لیفت با نخ


مزایای لیفت با نخ

• لیفتینگ پوست و از بین بردن اثرات پیری با کشیده شدن و از بین رفنت چین و چروک ها

• تحریک کلاژن ، الاستین و هیالورونیک به منظور ساخت و ترمیم مجدد پوست که در نتیجه آن جوانسازی صورت می گیرد.

• عدم نیاز به مراقبت های ویژه در قبل و بعد انجام این روش.

• تاثیر این روش بلافاصله پس از اتمام درمان قابل مشاهده می باشد.

• عدم هیچ گونه آسیب و یا زخم  بر روی پوست.

• ماندگاری طولانی


عوارض لیفت با نخ:

عموما لیفت با نخ هیچ گونه عارضه ای ندارد اما جهت لیفتینگ می بایست تحت نظر پزشک و کلینیک معتبر اقدام به انجام این روش نمایید.همچنین نخ مورد استفاده در این روش می بایست دارای تاییده FDA باشد.از سایر عوارض گذرای این روش می توان به کبودی ، درد مختصر و عفونت در صورت عدم رعایت برخی مسائل اشاره نمود.


مراقبت های بعد از لیفت با نخ

شما می توانید با گذشت 24 ساغت از انجام این روش فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرید.در هنگام مراقبت های پس از عمل به این نکته دقت شود که کمپرس یخ و یا حرارتی به صورت مستقیم روی پوست قرار نگیرد.همچنین از تمرینات فیزیکی و ورزش های سنگین که سبب افزایش فشار خون می شود تا 3 هفته جلوگیری شود.


کشیدن سیگار سبب کاهش خون رسانی به بافت های درمانی می شود.به همین دلیل از کشیدن سیگار طی چند هفته ایتدایی جلوگیری شود.


فرم ویزیت آنلاینثبت پرسش

ارتباط با ما

دفتر مرکزی : تهران میدان ولیعصر ضلع جنوبی سينمای قدس ساختمان مینو طبقه چهارم واحد 402 با پارکینگ

کلینیک : تهران - سعادت آباد - میدان فرهنگ - بلوار 24 متری - نبش سوم شرقی - پلاک 35