تزریق ژل به سینه

تزریق ژل به سینه

تزریق ژل به سینه یکی از متداول ترین جراحی های زیبایی در سال های اخیر در بین خانم ها بوده و متقاضیان استفاده از این روش روز به روز افزایش پیدا می کنند. تزریق ژل معمولا به سه دلیل عمده انجام می شود : از دست دادن حجم سینه بعد از شیر دادن، زنان دارای سینه های کوچک که می خواهند سینه های بزرگتری داشته باشند باشند و کسانی که با افزایش سن دارای افتادگی سینه هستند.


تزریق ژل به سینه چیست ؟

تزریق ژل بیشتر برای صاف کردن چین و چروک صورت به کار می رود. اما امروزه برای فرم دهی به سینه، رفع افتادگی و حجم دهی به سینه نیز استفاده می شود. تزریق ژل به سینه یک گزینه ساده و ایمن برای زنانی است که می خواهند سایز سینه خود را افزایش دهند اما نمی خواهند جراحی کاشت سینه انجام دهند. این روش دارای نتایج فوری با حداقل ناراحتی و درد می باشد. و نتایج این روش ظاهر، شکل و استحکام خوبی به سینه می دهد. در حالی که تزریق ژل سال هاست که برای درمان چین و چروک صورت استفاده می شود، استفاده از آن برای سینه ها روشی نسبتاً جدید است.


تزریق ژل به سینه چگونه انجام می شود ؟

برای تزریق ژل به سینه محل تزریق توسط ماده ی بی حس کننده مانند لیدوکایین بی حس شده و سپس ژل توسط سوزن کلفت به سینه تزریق شده و جذب می شود. این روش بین 20 تا 30 دقیقه طول می کشد و نتایج آن خیلی زود قابل مشاهده خواهد بود. در مقایسه با پروتز ها تزریق ژل به سینه ها فرمی کاملا طبیعی به آنها می دهد.جهت مقایسه این دو روش می توانید به مقاله تزریق ژل یا پروتز مراجعه نمایید. محل تزریق یا جای سوزن ها پس از چند روز از بین می روند. ماندگاری تزریق ژل برای هر فرد متفاوت می باشد اما به طور معمول 18 تا 30 ماه دوام دارد. به همین دلیل برای حفظ نتایج این روش نیاز به تزریق مجدد می باشد.


تزریق ژل به سینه برای چه کسانی مناسب می باشد ؟

✔ کسانی که نمی خواهند از عمل جراحی برای رفع افتادگی و افزایش حجم سینه خود استفاده کنند.

✔ زنانی که سایز و حجم سینه آنها مناسب می باشد اما با این وجود می خواهند سایز سینه های خود را تغییر داده و به اندازه مورد نظر خود برسانند.

✔ زنانی که در دوران شیردهی و بارداری حجم سینه های خود را از دست داده و دارای سینه های افتاده می باشند.


تزریق ژل به سینه برای چه کسانی مناسب نمی باشد ؟

زنانی که دارای سینه های بسیار کوچک هستند یا بافت سینه آنها کم می باشد.

زنان دارای سینه های کاملا افتاده و آویزان.


مراقبت های پس از تزریق ژل به سینه

• محل تزریق ژل به سینه را به مدت 5 تا 7 روز نشویید.

• از خوابیدن بر روی شکم و انجام ورزش مرتبط با بالا تنه خودداری شود.

• تا یک ماه از رفتن به سونا و سولاریوم خودداری کنید.


مزایای تزریق ژل به سینه

✔ عدم ایجاد زخم یا اسکار

✔ به بیهوشی عمومی نیاز ندارد درنتیجه فاقد عوارض جانبی ناشی از بیهوشی می باشد.

✔ ژل تزریقی به سینه در شناسایی سرطان سینه مشکلی ایجاد نمی کند.

✔ ژل یا ماده تزریقی در این روش معمولا هیالورونیک اسید می باشد که به صورت طبیعی در بدن هم یافت می شود، در نتیجه جسم خارجی در سینه قرار نمی گیرد.

✔ دروه ریکاوری کوتاه مدت

✔ داشتن نتایج طبیعی و مشاهده سریع نتیجه تزریق ژل به سینه


عوارض جانبی تزریق ژل به سینه

• جذب مواد تزریق شده قابل پیش بینی نیست و میزان ژلی که پس از یک سال باقی می ماند در هر نقطه 5 تا 85 درصد متغیر است.

• کبودی و کوفتگی بسیار کم

• عفونت و واکنش های آلرژیک که در موارد بسیار نادر رخ می دهد.


هزینه تزریق ژل به سینه

هزینه تزریق ژل به سینه به عوامل مختلفی مانند میزان ژل تزریق شده، سایز سینه مورد نظر فرد، موقعیت جغرافیایی مطب تجربه، مهارت و تخصص پزشک دارد. بنابراین هزینه این روش برای هر فرد متفاوت بوده و مقدار دقیق آن را در جلسه مشاوره می توان تععین کرد.


چنانچه قصد انجام تزریق ژل به سینه و یا سایر قسمت های بدن خود را دارید می توانید با مشاوران کلینیک زیبایی رنسانس در ارتباط باشید.


کارهایی که قبل از تزریق چربی باید انجام دهیم
7 Apr 2020

کارهایی که قبل از تزریق چربی باید انجام دهیم

یکی از شیوه ها و روش های نسبتا جدید زیبایی که بسیار پر طرفدار می باشد تزریق چربی است.همان طور که می دانید تکنیک این روش زیبایی بدین صورت است که چربی اضافه فرد از بدن او برداشت شده و جهت از بین بردن چین و چروک و جوان سازی در محل های مورد نیاز تزریق می گردد.اما نکته ی مهمی که کی بایست بدان توجه شود این است که این تکنیک نیازمند مراقبت ها و انجام برخی کار ها پیش از انجام می باشد.

ادامه مطلب
آیا لایه برداری پوست خطرناک است؟
12 Nov 2020

آیا لایه برداری پوست خطرناک است؟

لایه برداری پوست Peeling برای داشتن پوستی سالم و جوان ضروری است. زیرا به مرور زمان سلول های مرده روی سطح پوست جمع می شوند. در صورتی که از پوست خود غافل شویم مواد آرایشی، آلودگی و چربی نیز می توانند به آن اضافه شده و

ادامه مطلب
تزریق چربی به گونه
21 Jul 2020

تزریق چربی به گونه

تزریق چربی به گونه ها روشی جدید، ایمن و بی خطر می باشد که امروزه برای زیباتر نشان دادن صورت مورد استفاده قرار می گیرد. گونه ها بخش مهمی از صورت می باشند که با افزایش سن حالت خود را از دست داده و افتاده می شوند و باعث ایجاد چین و چروک در صورت می شوند

ادامه مطلب
هزینه لیزر موهای زائد
20 Jun 2020

هزینه لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد روشی موثر برای از بین بردن موهای زائد می باشد، که تقریباً در هر جای صورت و بدن قابل استفاده است. بر خلاف روش های دیگر مانند اپیلاسیون و شیو مو های زائد، لیزر دارای نتایج ماندگار و طولانی تری است

ادامه مطلب

ارتباط با ما

دفتر مرکزی : تهران میدان ولیعصر ضلع جنوبی سينمای قدس ساختمان مینو طبقه چهارم واحد 402 با پارکینگ

کلینیک : تهران - سعادت آباد - میدان فرهنگ - بلوار 24 متری - نبش سوم شرقی - پلاک 35