میکرو اسکالپ سر

اگر شما نیز ریزش مو و خالی بودن موهای سر را تجربه کرده اید با همراه باشید.


ریزش مو و خالی شدن سر به عوامل متفاوتی دارد. برای مثال افرادی به علت ارث و ژنتیک آن را تجربه می کنند و گاهی نیز افرادی به علت بیماری و مشکلات هورمونی به این عارضه دچارخواهند شد .اگر شما هم این مشکل را دارید بدانید که تنها نیستید چرا که بسیاری از افراد در جهان با این معضل دست و پنجه نرم می کنند.


راهای درمان و روش های درمانی برای این مشکل متفاوت می باشد که یکی از روش های استاندارد درمان آن ، استفاده از میکرو اسکالپ سر بوده که این روزها بسیار با نام آن رو به رو می شویم . پس برای کسب اطلاعات بیشتر از این روش در ادامه مطلب با ما همراه باشید.


میکرو اسکالپ سر

میکرو اسکالپ سر به القاء ریزدانه های رنگی بر سطح خالی از موی سر گفته می شود که وظیفه پر پشت دیده شدن و رفع خالی بودن و کم پشتی موها را بر عهده دارد و جلوه طبیعی و زیبایی را برای مو و چهره افراد به همراه دارد.


انجام این روش از طریق دستگاه مخصوص آن انجام می گیرد دستگاه اسکالپ سر دارای سوزن های بسیار ریز و متعدد می باشد که رنگ های طبیعی از مخزن دستگاه به سوزن ها رسیده و با قرار دادن سوزن بر سطح سر به کمک متخصص رنگدانه ها به شکل تار مو القاء گشته می شوند و ظاهری زیبا و پر پشت را برای مو ها نمایان می سازند.


انجام میکرو اسکالپ سر چگونه می باشد؟

این روش برای انجام نیاز به انتخاب کلینیک زیبایی معتبر دارد تا درمان توسط متخصص حرفه ای این زمینه انجام گردد . این روش دقت و ظرافت بالایی را می طلبد چرا که طراحی تار های مو باید با دقت ، ظرافت و با رعایت خط رویش مو و جهت قرار گرفتن موها انجام گیرند.


برای اجرای این روش ابتدا متخصص به معاینه سطح خالی موی سر فرد و یا مقدار کم پشتی موی فرد می پردازد تا تشخیص دهد که چه مقدار طراحی تار مو برای فرد کفایت دارد و پس از آن اجرای روش انجام می گیرد.


ابتدا سطح سر فرد از طریق بی حسی موضعی بی حس می گردد تا از برخورد سوزن با سر ، فرد درد را احساس نکند و پس از بی حس شدن ، دستگاه با استفاده و هدایت متخصص روی سر قرار می گیرد و طراحی تار های مو با القاء رنگدانه انجام می گردد.


میکرو اسکالپ سر چگونه روشی است؟

همانطور که گفته شد دستگاه از سوزن های متعددی تشکیل شده است که رنگ های مشخص شده بر روی نوک آن ها آمده و آن ها وظیفه ی القاء رنگدانه ها را بر سطح سر دارند اما نکته ایی که وجود دارد این است که این سوزن ها بسیار ریز بوده که امکان آسیب و زخم را بر سطح سر ایجاد نمی کنند و ازهمه مهم تر عمق نفوذ این سوزن ها بر سطح رویی پوست بوده و به داخل بافت سر نفوذ پیدا نمی کند . رنگ های مصرفی برای این روش باید کاملا طبیعی و استاندارد باشد تا در وحله اول بدون حس حساسیت و آلرژی باشد و هم از دوام بالاتر و جلوه ای طبیعی تر برخوردار باشد.


نکته دیگری که در روش اسکالپ سر وجود دارد تعویض سوزن ها برای هر فرد می باشد . این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که برای هر شخصی سوزن های جداگانه تهیه می شود تا از این طریق امکان انتقال بیماری از هر فردی به فرد دیگر غیر ممکن گردد.


همچنین این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که امکان باز گشت اضافی رنگ مصرفی را به داخل مخزن ندارد و رنگ استفاده شده برای یک فرد بر فرد دیگر منتقل نخواهد شد و امکان هیچگونه آلودگی و بیماری برای آن ها وجود نخواهد داشت که سبب رضایت همگان قرار گرفته است. نکته مهم دیگری که وجود دارد و شاید ذهن شما را به آن درگیر کرده باشد رنگ رنگدانه ها می باشد.


موی هر فردی رنگ مخصوص به خود را دارد و برای استفاده از این روش رنگ های متعددی وجود دارد که متخصص با توجه به رنگ موی سر فرد رنگدانه های طبیعی را انتخاب و مورد مصرف قرار می دهد تا توازن و طبیعی بودن آن کاملا برقرار باشد.


میکرو اسکالپ سر چه عوارضی به همراه دارد؟

با تفاسیر بالا از این روش در متن بالا پی می بریم که تمامی مراحل در این روش استاندارد می باشد اما نکته ایی که وجود دارد این است که تمامی این درمان بسته به انتخاب کلینیک مورد نظر دارد چرا که اگر این روش در مراکز غیر استاندارد زیر نظر افراد غیر حرفه ای انجام گیرد نتایج مطلوبی را به بار نخواهد آورد.


در مراکز نامعتبر امکان استفاده از رنگ های غیر طبیعی وجود داد که علاوه بر وجود آلرژی و آسیب ، جلوه غیر طبیعی و دوام کمی را نیز به همراه دارد و با غیر حرفه ای بودن متخصص امکان طراحی های نامرتب ، ظرافت نداشتن تار های موی طراحی شده وجود دارد که جلوه درستی را به چهره افراد نمی دهد.


پس اولین قدم برای انجام این روش انتخاب کلینیک معتبر می باشد تا درمان به عالی ترین شیوه ممکن خود پیش رود.


فرم ویزیت آنلاینثبت پرسش

ارتباط با ما

دفتر مرکزی : تهران میدان ولیعصر ضلع جنوبی سينمای قدس ساختمان مینو طبقه چهارم واحد 402 با پارکینگ

کلینیک : تهران - سعادت آباد - میدان فرهنگ - بلوار 24 متری - نبش سوم شرقی - پلاک 35