لیفت بینی

بینی یکی از مهم ترین و تاثیر گذارترین موارد از نظر زیبایی چهره می باشد و می تواند چهره هر فردی را دگرگون سازد.افراد بسیاری هستند که با بینی خود مشکل دارند اما به علت ترس و یا عوارضی که ممکن است عمل زیبایی بینی ایجاد نماید از انجام این کار فرار می کنند.


امروزه با پیشرفت تکنولوژی راه حل های ساده تر و با عوارض کمتری به جای جراحی بینی به وجود آممده است که می توان بدون هیچ هراسی با انجام آن ها بینی سر بالا و خوش فرم داشته باشیم.این روش زیبایی لیفت بینی با نخ نام دارد.


لیفت بینی با نخ چیست؟

لیفت بینی با نخ روشی است بدون نیاز به جراحی که با انجام آن می توان بینی را سر بالا و خوش فرم تر از قبل کرد.همچنین با انجام این کار ظاهر طبیعی بینی نیز حفظ خواهد شد.


این روش به وسیله نخ های مخصوص و سوزن های بسیار باریک اجرای لیفت انجام می گیرد. نخ از طریق سوزن بسیار ریز وارد پوست شده و و نخ به نوک بینی و سپس به استخوان بینی وصل می شود و به اصطلاح آن را بالا می کشد.این نخ پس از گذشت زمان جذب بدن خواهد شد و با بی حسی موضعی و بدون نیاز به بیهوشی در محل مورد نظر قرار خواهد گرفت.فرآیند کلاژن سازی پس از قرار گیری نخ ها در محل های مورد نظر آغز می شود که این امر سبب فرم دهی بینی خواهد شد.


جنس نخ مورد استفاده در این روش پلی دی اکسانون می باشد که هیچگونه آلرژی در بدن ایجاد نمی نماید و سازگاری کامل با بدن خواهد داشت. از این نخ در جراحی های قلب و چشم نیز استفاده می شود ، بنابراین نگرانی را برای افراد ایجاد نخواهد کرد.


این روش بدون دخالت و ارتباطی با داخل بینی انجام می شود و نیازی به برش پرهای بینی در این روش نمی باشد.


نکته ایی که وجود دارد این روش بدون نیاز به گذراندن ساعت های طولانی بوده و در مواردی اجرا در بیست دقیقه نیز گزارش داده است. همچنین با این روش دیگر نیازی به گذراندن دوران نقاهت و مراقبت های ویژه نخواهد بود.با این حساب ، با کم ترین صرف هزینه و وقت می توان ایرادات جزئی و کلی بینی را به طور عالی بدون نیاز به جراحی بینی بر طرف نمود.

لیفت بینی با نخ


مزایای لیفت بینی با نخ

• عدم نیاز به جراحی و شکستن استخوان بینی

• دوره نقاهت بسیار کوتاه

• استفاده از بی حسی موضعی به جای بیهوشی در هنگام انجام این روش

• مدت زمان این عمل چیزی در حدود 30 دقیقه می باشد.

• تعیین میزان بالا بردن نوک بینی بر اساس علاقه ی متقاضی

• عدم آسیب به ساختار داخل بینی و جذب نخ های مورد استفاده پس از مدت حدودا 2 سال

معایب لیفت بینی با نخ

• لیفت بینی با نخ دائمی نمی باشد و پس از جذب شدن نخ ، بینی به حالت اولیه خود باز می گردد و پس از حدود 2 سال می بایست مجدد این روش را تکرار نمایید.

• این روش برای هر نوع بینی ای جواب نمی دهد و فقط مناسب بینی هایی با پره های بزرگ ، نواقص جزئی ، افتاده بودن نوک بینی و بینی پهن مناسب است.

• در صورت عدم رعایت نکات توسط پزشک ممکن است فرد دچار عفونت شود.

• در چند روز اول پس از لیفت بینی با نخ بینی متورم و حساس به لمس و دردناک می باشد.اما این مشکل طی 2 تا 3 روز به طور کامل بر طرف می گردد.


تمامی عوارض مطرح شده با انتخاب یک کلینیک معتبر و پزشکی ماهر می تواند قابل پیشگیری باشد.


هزینه لیفت بینی با نخ چگونه محاسبه می شود؟

هزینه ی لیفت بینی با نخ به مراتب ارزان تر از عمل جراحی بینی می باشد اما نمی توان هزینه ی دقیق آن را برآورد کرد زیرا بر اساس پزشک ، کلینیک و موقعیت جغرافیایی هر فرد که می خواهد اقدام با انجام این کار کند قیمت ها ممکن است متفاوت باشد.


فرم ویزیت آنلاینثبت پرسش

ارتباط با ما

دفتر مرکزی : تهران میدان ولیعصر ضلع جنوبی سينمای قدس ساختمان مینو طبقه چهارم واحد 402 با پارکینگ

کلینیک : تهران - سعادت آباد - میدان فرهنگ - بلوار 24 متری - نبش سوم شرقی - پلاک 35