از بین بردن خال های سطحی

خال روی پوست با قرار گرفتن در قسمت هایی که در معرض دید می باشد ممکن است زیبایی شخص را از بین ببرد.اگر شما نیز در بدن خود دارای خال می باشید و به دنبال راهی برای از بین بردن آن می باشید ،بهترین روش خال برداری می باشد.خال برداری از طریق لیزر انجام می شود که در ادامه درباره این روش صحبت خواهیم کرد.


خال ها به علت جمع شدن سلول های حاوی رنگدانه که ملانوسیت نامیده می شوند به وجود می آیند.ملانوسیت ها در حالت عادی مسئول و تعیین کننده ی رنگ پوست هستند.اما تجمع بیش از حد آن ها در یک نقطه از پوست سبب به وجود آمدن خال می باشند.


خال برداری از طریق جراحی اسکار را بر پوست بر جای می گذارد که اثرات آن مصادف با وجود خال بوده و هیچگونه حس خوبی را به متقاضی انتقال نمی دهد و گاها بر گشت و عود کرد خال نیز گزارش شده است. به همین سبب اکثر افراد از استفاده از آن اجتناب می کنند.


خال برداری چیست؟

خال برداری روشی نوین ، بدون ضرر و تضمینی برای ازبین بردن خال های گوشتی و یا عادی بر روی پوست شما می باشد.برای انجام این کار از روش منحصر به فرد لیزر استفاده خواهد شد . نکته ایی که باید در نظر گرفته شود این است که انجام این روش حتما باید نزد متخصصان ماهر باشد تا به بررسی کامل خال و نوع آن پرداخته و همچنین میزان خوش خیم و یا بد خیمی آن ها و ... را مشخص شود و سپس با تشخیص صحیح اقدام به انجام این کار نمایید.


خال برداری به وسیله لیزر دارای روش های مختلفی است که بهترین نوع آن استفاده از روش لیزر CO2 می باشد.این روش قادر است خال های گوشتی بزرگ را بدون ایجاد لک و یا باقی ماندن خال از بین ببرد.پس از بهبود محل انجام عمل و با گذشت زمان پوستی شفاف و فاقد هرگونه جا ماندگی خال بر روی پوست خواهید داشت.

خال برداری


از دیگر روش های مورد استفاده جهت از بین بردن خال که اکثرا برای خال های سطحی و کم رنگ مورد استفاده قرار می گیرد تاباندن لیزر بر روی خال می باشد.به وسیله این روش رنگدانه های خال از بین می روند و با تکرار جلسات که عموما جهت از بین بردن کامل به 8 جلسه نیاز می باشد ، خال مورد نظر به طور کامل از بین می رود.


روند بهبودی اولیه خال برداری به وسیله لیزر معمولا دو هفته می باشد.


مزایای خال برداری با لیزر:

• روشی غیز تهاجمی و مطمئن.

• بدون خطر ایجاد سرطان و یا سایر عوارض خطرناک.

• هیچ گونه محل زخم و یا اسکار که از طریق جراحی به وجود می آید در این روش وجود نخواهد داشت.

• انجام این روش در کوتاه ترین زمان ممکن صورت می گیرد.

• در این روش هیچگونه درد یا ناراحتی طی عمل وجود نخواهد داشت.

• بدون نیاز به بی هوشی و بی حس کردن می باشد.

• در این روش خبری از اسکار و جای زخم و همچنین خون ریزی و آوردن گوشت اضافه نمی باشد.


مراقبت های بعد از برداشتن خال:

با توجه به سادگی و مطمئن بودن این روش شما نیاز به مراقبت های جدی نخواهید داشت اما ممکن است داروهایی توسط پزشک برای شما تجویز شود که می بایست آن ها را با فواصل زمانی مناسب استفاده کرده تا روند بهبودی آن به طور کامل انجام شود.


هزینه خال برداری چگونه محاسبه می شود؟

با توجه به نوع و تعداد خال ،عمق آن و مهم تر از همه نوع لیزر و دستگاه مورد استفاده ممکن است هزینه های این روش متفاوت باشد.از دیگر نکات دخیل در هزینه ی این روش دستمزد پزشک ، محل جغرافیای زندگی و... می باشد.


فرم ویزیت آنلاینثبت پرسش

ارتباط با ما

دفتر مرکزی : تهران میدان ولیعصر ضلع جنوبی سينمای قدس ساختمان مینو طبقه چهارم واحد 402 با پارکینگ

کلینیک : تهران - سعادت آباد - میدان فرهنگ - بلوار 24 متری - نبش سوم شرقی - پلاک 35